משרד היבל דהן הינו משרד עורכי דין ונוטריונים דינמי ומתקדם, בעל ידע מקצועי רב בדין הישראלי, האנגלי והצרפתי, עם נוכחות קבועה בפריז. המשרד הוקם בתחילת שנות האלפיים ומתמחה בנושאים שונים ומגוונים.

"Your satisfaction – Our aim"

מי אנחנו - היבל דהן

משרד היבל דהן הינו משרד עורכי דין דינמי ומתקדם, בעל ידע מקצועי רב בדין הישראלי, האנגלי והצרפתי, עם נוכחות קבועה בפריז. המשרד הוקם בתחילת שנות האלפיים ומתמחה בנושאים שונים ומגוונים.

משרדנו דוגל בהתחייבות ומסירות ללקוח, תוך שימת דגש על מתן שירות משפטי מקיף ואיכותי בדרך היעילה ביותר ללקוח. הלקוח זוכה בד בבד בשירות אישי של עורך הדין המטפל לכל אורך השלבים השונים של הטיפול המשפטי, בתיקים קטנים כגדולים ותוך דאגה והקפדה על כל צרכיו בארץ ובחו"ל. אנו מעניקים את הסיוע המשפטי לחברות ולאנשים פרטיים בשפות העברית האנגלית והצרפתית ומלווים את הלקוח עד להשגת המטרות שהצבנו בפנינו.

המשרד מתמחה במתן ייעוץ משפטי לחברות ולאנשים פרטיים בתחומי משפט שונים בישראל, בצרפת ובאנגליה, כגון: משפט מסחרי וחברות, משפט בינלאומי, חוזים והסכמים מסחריים, מקרקעין ונדל"ן, ירושה ומשפט אזרחי על רבדיו השונים כמו גם ייצוג בכל הערכאות בבתי המשפט בארץ ובמדינות בהם המשרד מעניק את שירותיו המשפטיים, ושירותי גישור.

המשרד מעניק בין היתר שירותי נוטריון, חוות דעת משפטיות ביחס לדין הצרפתי, האנגלי והבלגי, עריכה ובדיקה של חוזים בשפות הצרפתית והאנגלית, תרגומים משפטיים, ליווי לקוחות וייעוץ בפרוייקטים במדינות בהן המשרד פעיל, ייצוג בהליכים משפטיים בכל ערכאות בית המשפט בצרפת, ייצוג וקשירת קשרים עם בנקים בצרפת לרבות הקמת חברות וביצוע השקעות.

H|D
When knowledge meets passion

היבל דהן - פעילות בעולם

המשרד מתמחה במתן ייעוץ משפטי לחברות ולאנשים פרטיים בתחומי משפט שונים בישראל, בצרפת ובאנגליה, כגון: משפט מסחרי וחברות, משפט בינלאומי, חוזים והסכמים מסחריים, מקרקעין ונדל"ן, ירושה ומשפט אזרחי על רבדיו השונים כמו גם ייצוג בכל הערכאות בבתי המשפט בארץ ובמדינות בהם המשרד מעניק את שירותיו המשפטיים, עריכת חוות דעת הדין הזר ושירותי גישור.

משפט מסחרי

המשרד מספק יעוץ משפטי כללי בתחום המסחרי לחברות וליחידים, בניהול מו"מ, בניסוח הסכמים מסחריים ובליווי התקשרויות בתחומים שונים, לרבות ייצוג הלקוחות בבתי המשפט בישראל ובהליכי בוררות.

משפט בינלאומי

המשרד מייצג חברות בינלאומיות ברחבי העולם, עורך הסכמים מסחריים בינלאומיים בשפות העברית, האנגלית והצרפתית ובעל נסיון רב בעריכת מפרטים טכניים, לרבות ייצוג בהליכים הקשורים לדיני המכרזים .

דיני חברות

המשרד מתמחה בהקמת חברות, שותפויות ומיזמים משותפים לחברות ולאנשים פרטיים, בעריכת מסמכים הקשורים בתחום זה, מייעץ ומעניק ליווי להתקשרויות אלו.

מיסוי

המשרד מעניק ייעוץ משפטי כללי לחברות ולאנשים פרטיים, בתחום מס ערך מוסף ומס הכנסה, הן בהליכים האזרחיים והן בפליליים, וכן בתחום מיסוי המקרקעין: המשרד בעל נסיון רב בטיפול בשומות המס ובייצוג לקוחות המשרד בפני מס שבח ובפני הרשויות השונות, לרבות דיווח, עריכת שומות עצמיות, תיקון שומות או ביטולן וניהול הליכי השגה, ערר וערעור.

מקרקעין ונדל"ן

המשרד מתמחה בייצוג מגוון ורחב של לקוחות בהיבטים השונים של עסקאות מקרקעין בישראל ומיסוי מקרקעין, ליווי משפטי של חברות יזמיות וקבלניות בתחום המקרקעין – החל משלב רכישת המקרקעין ועד הסדרת הרישומים הדרושים, כגון: הסכמי מכר ורכישת נכסים, הסכמי שותפות ופירוק שותפויות, ולרבות רישום בתים משותפים ורישום הזכויות על שם הרוכשים, הסכמי ביצוע, הסכמי קומבינציה, ליווי פרוייקטים למסחר ומגורים, כולל ליווי ההתקשרות עם בנקים מלווים.

משפט אזרחי

למשרד נסיון רב במשפט האזרחי-מסחרי על רבדיו השונים ובכלל זאת ניהול תיקי ליטיגציה בערכאות המשפט השונות, טיפול בתחום דיני קניין, דיני חוזים, דיני ירושה, לשון הרע, ייעוץ וייצוג משפטי כללי.

דיני עבודה

המשרד עוסק בייעוץ משפטי לחברות ולאנשים פרטיים, עורך הסכמים, מתמחה בניהול מו"מ ומייצג הלקוחות בבתי הדין לעבודה.

הדסק הצרפתי, המונה מס' עורכי דין צרפתיים הנמצאים דרך-קבע במשרדנו בפריז, מייצג חברות ואנשים פרטיים ישראליים בצרפת, הזקוקים לליווי בניהול הפרויקטים שנמצאים בצרפת.

הדסק הצרפתי מתמחה במשפט האזרחי ומייעץ בנושאים שונים ומגוונים במשפט המסחרי, דיני חברות, דיני עבודה וליטיגציה מסחרית.

הדסק הצרפתי מספק את השירותים המשפטיים גם בשפות האנגלית והעברית על מנת להקל על הלקוחות שאינם דוברי צרפתית ולשרתם על הצד הטוב ביותר.

הדסק האנגלי במשרד, בראשותו של עו"ד גל דהן, הרשום כ-Solicitor בלשכת עורכי הדין של אנגליה וולס (solicitor of the Supreme Court of England and Wales), מייעץ ללקוחות פרטיים וחברות במשפט אנגלי מסחרי ובמשפט אירופאי ומלווה אותם החל משלב המשא ומתן, דרך כתיבת ההסכמים הבינלאומיים ועד החתימה.

לעיתים, אנו מייעצים ללקוחות בבחירת המשפט האנגלי כמשפט החל (Choice of Law) על סוג מסויים של עסקאות מסחריות, גם אם לצדדים אין זיקה לאנגליה.

הקליקו לכתבה על בחירת המשפט האנגלי English Forum

Hand in hand with H|D…

צרפת

צרפת:

כתובת: Avenue Victor Hugo, 56, Paris 75116, France
טלפון: 66 66 12 42 1 33 +
פקס: 1 12 80 43 1 33 +
מייל: info@hwd.co.il

ישראל:

ישראל:

כתובת: רחוב הארבעה 21 (מגדל פלטינום), תל-אביב 6473921
טלפון: 23 13 563 3 972 +
פקס: 43 13 563 3 972 +
מייל: info@hwd.co.il